Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Aktualności

 • Nabożeństwo czerwcowe
  Nabożeństwo czerwcowe
  2023-06-21

  Nabożeństwo czerwcowe jest wyrazem naszej czci dla Najświętszego Serca  Jezusa oraz szczególnym sposobem wynagradzania Bożemu Sercu zniewag i grzechów. Warto znaleźć czas i zaplanować udział w tym nabożeństwie

  Czytaj więcej »

 • Wielkanoc
  Wielkanoc
  2023-04-09

  «W zmartwychwstałym Chrystusie wszelkie życie powstaje z martwych» Niech paschalne orędzie dotrze do wszystkich narodów ziemi, a każdy człowiek dobrej woli niech czuje się uczestnikiem tego dnia, który Pan uczynił, dnia Jego Paschy, kiedy Kościół przejęty radością ogłasza, że Pan prawdziwie zmartwychwstał.

  Czytaj więcej »

 • Życzenia Wielkanocne
  Życzenia Wielkanocne
  2023-04-09

  Chrystys Zmartwychwsatał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Niech blask Zmartwychwstania Chrystusa Pana rozświetli codzienność życia, a pokój, radość i błogosławieństwo niech obficie wypełnia serce. Radosnego Alleluja!

  Czytaj więcej »

 • Boże Narodzenie 2022r. - życzenia
  Boże Narodzenie 2022r. - życzenia
  2022-12-23

  Rodzino św. Jana Pawła II! W tym radosnym i świątecznym czasie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Dobry Bóg, który do nas przychodzi w Nowonarodzonym Jezusie, darzy zdrowiem, spokojem i radością, niech otacza obfitością swych łask.  

  Czytaj więcej »

 • Jak ważna jest moja wiara teraz?
  Jak ważna jest moja wiara teraz?
  2022-11-30

  Człowiek zawsze pragnie pokoju, stabilizacji, bezpieczeństwa. Jednak dzisiaj, patrząc na świat nie ma bezpiecznego miejsca. I gdzie szukać oparcie? Dla mnie oparciem jest moja wiara. Wiara, którą pielęgnuję – uprawiam jak ogród.

  Czytaj więcej »

 • ADWENT
  ADWENT
  2022-11-30

  Rozpoczyna się Adwent i wraz z nim nowy rok liturgiczny. Jest to rok w życiu Kościoła, skupiony wokół dwóch wielkich tajemnic - wcielenia i odkupienia, Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Jest to "czas Boży", darowany ludziom, aby ich czas i ich dzieła otworzyły się na wymiar wieczności.

  Czytaj więcej »

 • ODMAWIAJMY RÓŻANIEC
  ODMAWIAJMY RÓŻANIEC
  2022-10-03

  Różaniec to  z pozoru  zwykła modlitwa, długa i nużąca. Tak jednak nie jest! Różaniec to sposób na życie! Odmawiając różaniec oddajemy całe nasze życie Maryi. 

  Czytaj więcej »

 • św. Siostra Faustyna Kowalska
  św. Siostra Faustyna Kowalska
  2022-09-26

  Ty zaś, Faustyno, darze Boga dla naszej epoki, darze polskiej ziemi dla całego Kościoła, wyjednaj nam, abyśmy mogli pojąć głębię Bożego Miłosierdzia, pomóż nam, abyśmy osobiście go doświadczyli i świadczyli o nim braciom. 

  Czytaj więcej »

 • 16 maja - św. Andrzeja Boboli
  16 maja - św. Andrzeja Boboli
  2022-05-16

  W roku 1938 byłem naocznym świadkiem powrotu męczennika do Ojczyzny. Albowiem jego trumna, jego relikwie wracały do Polski poprzez różne miasta, między innymi Kraków...

  Czytaj więcej »

rn