Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Aktualności

 • Życzenia wielkanocne
  Życzenia wielkanocne
  2022-04-15

  Pochylając się nad tajemnicą śmierci i zmartwychwstania Jezusa z Nazaretu składamy wszystkim czytelnikom portalu FamilyJP2 najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne.  

  Czytaj więcej »

 • Niedziela Palmowa
  Niedziela Palmowa
  2022-04-10

  Chrystus przybliża się do Jerozolimy z uczniami. Czyni to podobnie jak inni pielgrzymi, synowie i córki Izraela, którzy w tym tygodniu poprzedzającym Paschę podążają do Jerozolimy. Jezus jest jednym z wielu.

  Czytaj więcej »

 • Ofiarowanie Pańskie
  Ofiarowanie Pańskie
  2022-02-02

  Święto Ofiarowania Pańskiego przypada czterdziestego dnia po Bożym Narodzeniu. Jest to pamiątka ofiarowania Pana Jezusa w świątyni jerozolimskiej i dokonania przez Matkę Bożą obrzędu oczyszczenia.

  Czytaj więcej »

 • Dzień Babci i Dzień Dziadka
  Dzień Babci i Dzień Dziadka
  2022-01-21

  Mówiąc o ludziach starych, muszę zwrócić się także do młodych z zachętą, aby towarzyszyli im swoją obecnością. Wzywam was, młodzi przyjaciele, byście traktowali ich wielkodusznie i z miłością.

  Czytaj więcej »

 • Życzenia Noworoczne
  Życzenia Noworoczne
  2022-01-01

  Rodzino św. Jana Pawła II! Życzymy, aby Nowy 2022 Rok był dla nas wszystkich naznaczony Bożym błogosławieństwem oraz nieustanną opieką Matki Bożej i św. Jana Pawła II

  Czytaj więcej »

 • Boże Narodzenie 2021 - życzenia
  Boże Narodzenie 2021 - życzenia
  2021-12-23

  Rodzino św. Jana Pawła II! W tym radosnym i świątecznym czasie pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia. Niech Dobry Bóg, który do nas przychodzi w Nowonarodzonym Jezusie, darzy zdrowiem, spokojem i radością, niech otacza obfitością swych łask.  

  Czytaj więcej »

 • Godzina Łaski dla całego świata
  Godzina Łaski dla całego świata
  2021-12-08

  8 grudnia 1947 r. w Montichiari we Włoszech Maryja powiedziała: „Życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia, w południe obchodzono Godzinę Łaski dla całego świata. Dzięki modlitwie w tej godzinie, ześlę wiele łask dla duszy i ciała". 

  Czytaj więcej »

 • ADWENT
  ADWENT
  2021-11-28

  Rozpoczyna się Adwent i wraz z nim nowy rok liturgiczny. Jest to rok w życiu Kościoła, skupiony wokół dwóch wielkich tajemnic - wcielenia i odkupienia, Bożego Narodzenia i Wielkanocy. Jest to "czas Boży", darowany ludziom, aby ich czas i ich dzieła otworzyły się na wymiar wieczności.

  Czytaj więcej »

 • 11.11 – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
  11.11 – DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI
  2021-11-11

  „Nigdy nie możemy zapomnieć tej straszliwej lekcji dziejowej, jaką była utrata niepodległości Polski [...] To bolesne, w istocie swojej negatywne doświadczenie stało się jakby nową kuźnią polskiego patriotyzmu”.     

  Czytaj więcej »

rn