Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Aktualności

 • Dzień Babci i Dziadka
  Dzień Babci i Dziadka
  2021-01-19

  Mówiąc o ludziach starych, muszę zwrócić się także do młodych z zachętą, aby towarzyszyli im swoją obecnością. Wzywam was, młodzi przyjaciele, byście traktowali ich wielkodusznie i z miłością.

  Czytaj więcej »

 • Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia
  2020-12-24

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia pragniemy, jak co roku, złożyć Państwu serdecznie życzenia. Niech Dzieciątko Jezus uczy nas zawierzenia Bogu swojego życia oraz pokory w przyjmowaniu i realizowaniu Jego woli.

  Czytaj więcej »

 • Adwent
  Adwent
  2020-11-28

  Prośmy Maryję, Pannę wierną, aby pomogła nam dobrze przeżyć czas Adwentu. Nie zamykajmy się na przyjście Chrystusa, okazując Mu pychę i obojętność, ale przyjmijmy postawę czujnego oczekiwania i czynnej miłości. - św. Jan Paweł II

  Czytaj więcej »

 • Koncert
  Koncert "Nie lekajcie się"
  2020-10-23

  Wprowadzeniu Relikwii św. Jana Pawła II do Parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa towarzyszył koncert-Józef Skrzek organy, śpiew, Pan Wiesław Komasa-recytacja poezji św. Jana Pawła Wielkiego, 18 października 2020 roku.

  Czytaj więcej »

 • św. Siostra Faustyna Kowalska
  św. Siostra Faustyna Kowalska
  2020-10-05

  Ty zaś, Faustyno, darze Boga dla naszej epoki, darze polskiej ziemi dla całego Kościoła, wyjednaj nam, abyśmy mogli pojąć głębię Bożego Miłosierdzia, pomóż nam, abyśmy osobiście go doświadczyli i świadczyli o nim braciom. 

  Czytaj więcej »

 • ODMAWIAJMY RÓŻANIEC
  ODMAWIAJMY RÓŻANIEC
  2020-10-04

  Różaniec to  z pozoru  zwykła modlitwa, długa i nużąca. Tak jednak nie jest! Różaniec to sposób na życie! Odmawiając różaniec oddajemy całe nasze życie Maryi. 

  Czytaj więcej »

 • Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  Nowenna do Matki Bożej Szkaplerznej
  2020-07-09

  O najwspanialsza Królowo nieba i ziemi! Orędow­niczko Szkaplerza świętego, Matko Boga! Oto ja, Two­je dziecko, wznoszę do Ciebie błagalnie ręce i z głębi serca wołam do Ciebie: Królowo Szkaplerza świętego, ratuj mnie, bo w Tobie cała moja nadzieja.

  Czytaj więcej »

 • Nabożeństwo czerwcowe
  Nabożeństwo czerwcowe
  2020-05-31

  Nabożeństwo czerwcowe jest wyrazem naszej czci dla Najświętszego Serca  Jezusa oraz szczególnym sposobem wynagradzania Bożemu Sercu zniewag i grzechów. Warto znaleźć czas i zaplanować udział w tym nabożeństwie

  Czytaj więcej »

rn