Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

O nas

Witam,

pomysł powstania portalu Rodzina  św. Jana Pawła II zrodził się w mojej głowie po obejrzeniu filmu z Arturo Mari pod tytułem "Moje życie dla Niego".

Oglądając go nie mogłam uwierzyć w to, że tylu ludzi na całym świecie ma zdjęcie z naszym kochanym św. Janem Pawłem II. Pomyślałam sobie stwórzmy  taką wielką rodzinę ludzi, którzy mieli zdjęcie, którzy uczestniczyli w pielgrzymkach, na spotkaniach, w modlitwach z św. Janem Pawłem II.

Dla naszego św. Jana Pawła II rodzina była najważniejsza, stwórzmy więc taką wielką rodzinę która nie zna granic, która szlakiem pielgrzymek, spotkań, wspólnych modlitw odnajdzie się, pokaże swoje twarze. Zacznijmy tworzyć  rodzinę gdzie jeden drugiemu bezinteresownie będzie pomagał, wspierał, napisze dobre słowo. Bo my Polacy to jedna rodzina, Polacy nie tylko tutaj, ale ci którzy zmuszeni w pogoni za chlebem są poza granicami naszego kraju, w Europie i na innych kontynentach.

Wesprzyjmy nasze rodziny podzieleniem się swoimi radościami, smutkami i tym co jest dla nas najważniejsze- wspólną miłością do ludzi którzy są obok nas…Ci których znamy dobrze i Ci którzy są dla nas obcy, ale w każdej chwili mogą stać się dla nas bliskimi.

Piszmy o swojej rodzinie, co robi, jak się jej powodzi, jakie ma troski, radości - powierzmy to wszystko naszemu kochanemu św. Janowi Pawłowi II.  On jest teraz u boku Pana i może nam wyjednać łaski dla nas i naszych rodzin. Piszmy swoje przemyślenia, refleksje dotyczące swojej rodziny.

Św. Jan Paweł II jest tutaj przy nas, przy każdej rodzinie, tu w naszej Ojczyźnie, ukochanej tak przez Niego, ale i w każdej rodzinie na świecie!!

Pokażmy św. Janowi Pawłowi II jak  bardzo pamiętamy o Nim, jak blisko czujemy jego obecność. Zawierzmy mu swoje myśli, problemy jak i również podzielmy się z nim naszymi radościami. On jest i czuwa nad nami, nad naszymi rodzinami, nie tylko polskimi ale  tymi na całym świecie, tymi z którymi spotkał się podczas wszystkich swoich podróży i tych za których się modlił nie znając ich.

Drogi Boże, pozwól aby św. Jan Paweł II będący u Twojego boku otaczał nas pokojem , radością, miłością, każdą rodzinę na całym świecie. Otwórzmy swe serce na Jezusa, na jego dobroć, miłość i miłosierdzie. Jezus chce abyśmy sobie pomagali i kochali siebie nawzajem.

Pomyślałam że w dzisiejszej dobie internetu, byłoby cudownie- aby taka rodzina powstała, abyśmy robili dobre uczynki-zamieszczali to na portalu i budowali  z tych dobrych uczynków pomnik naszego św. Jana Pawła II(zrobisz dobry uczynek-podaj dalej-zrób coś dla drugiej osoby(nawet zwykły uśmiech może pomóc komuś), podaj go dalej następnej osobie.

Jeden uśmiech może… zacząć przyjaźń.

Jedno słowo może … skończyć kłótnię.

Jedna osoba… może zmienić całe Twoje życie.

Jeden dla drugiego bądźmy dobrzy –pomagajmy sobie –twórzmy CYWILIZACJĘ   MIŁOŚCI.

 

Abyśmy zamieszczali zdjęcia ze św. Janem Pawłem II i przedstawiali swoje rodziny.

Zapraszam do wspólnego tworzenia naszego rodzinnego portalu,  napisania  pod adres uczynkowiec@gmail.com, o tematyce którą chcielibyście czytać na portalu.

Bądźmy jedną wielka rodziną!

Twórzmy CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI!

Z Bogiem trudne rzeczy stają się łatwiejsze, Bóg pragnie naszego szczęścia!

Pozdrawiam,

Basia 

 

 

Newsletter


rn