Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Języki obce

 • Cała Polska uczy się języków obcych
  Cała Polska uczy się języków obcych
  2016-02-14 18:41

  Rodzina JPII, w ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, zaprasza wszystkich chętnych, zarówno młodzież, jak i osoby dorosłe, a także seniorów,  do akcji „Cała Polska uczy się języków obcych”.

  Czytaj więcej »

 • Jak szybko nauczyć się języka angielskiego?
  Jak szybko nauczyć się języka angielskiego?
  2016-02-14 18:30

  Jeżeli chcesz szybko nauczyć się angielskiego, to musisz poznać i zacząć stosować metody, które zostały zaprojektowane w ten sposób, by błyskawicznie dawać odczuwalne rezultaty. Fundamentem szybkiej nauki języka angielskiego jest jego rozumienie, dlatego wystarczy ... 

  Czytaj więcej »

 • Ucz się języków!
  Ucz się języków!
  2016-02-14 18:27

  Tylko 54 proc. Polaków komunikuje się w innym języku niż ojczysty – wynika z  badań Eurobarometru. Na tle Łotyszy, Litwinów czy Holendrów, wśród których odsetek ten wynosi ponad 90 proc., wypadamy blado. 

  Czytaj więcej »

 • Nauka języków według Zygmunta Broniarka
  Nauka języków według Zygmunta Broniarka
  2016-02-14

  Zygmunt Broniarek, dziennikarz z zawodu, opanował w dobrym stopniu kilka języków, pracował również jako tłumacz ustny i pisemny. Żył w czasach bez internetu, bez dostępu do zapisu dźwiękowego studiowanego języka

  Czytaj więcej »

rn