Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Ciekawe książki

 • Mistrz -autor Andy Andrews
  Mistrz -autor Andy Andrews
  2017-02-22

  Najepsze dopiero przed Tobą! Taki Mam dar.Jedni potrafią pięknie spiewac, drudzy szybko biegac,ja zaś potrafię zauważac rzeczy, których inni nie dostrzegają, mimo że większośc z nich znajduje się na wyciągnięcie ręki. Widzę sytuacje i ludzi z innej perspektywy. Dlatego staram sie ofiarowac im nowy punkt widzenia, który pozwala zatrzymac się,popatrzec na życie z boku i zacząc od nowa.

  Czytaj więcej »

 • Bez rąk bez nóg bez ograniczeń!
  Bez rąk bez nóg bez ograniczeń!
  2016-01-08

  Nick Vujicic cierpi na fokomelię - rzadkie schorzenie objawiające się brakiem kończyn. Jednak ten niezwykły młody człowiek pokonał niewyobrażalne ograniczenia wynikające z jego niepełnosprawności. Dziś prowadzi aktywne i spełnione życie ...

  Czytaj więcej »

 • Immaculée Ilibagiza, Steve Erwin:
  Immaculée Ilibagiza, Steve Erwin: "Ocalona aby mówić"
  2015-11-17

  Wstrząsająca opowieść kobiety, która przeżyła lubobójstwo w Ruandzie. Przez 91 dni wraz z siedmioma innymi kobietami ukrywała się w ścisku i milczeniu w maleńkiej łazience w domu miejscowego pastora, gdy tymczasem wokół szalały mordercze polowania na ludzi. To właśnie podczas tych długich godzin spędzonych w niewypowiedzianej trwodze Immaculée odkryła moc modlitwy, aby wreszcie, strząsając z siebie strach przed śmiercią, utwierdzić się w głębokiej i trwałej relacji z Bogiem. 

  Czytaj więcej »

rn