Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Modlimy się za wszystkich przeżywających trudności


 

rnrn

Dzień 8.

rnrn

Chrystusowe orędzie miłosierdzia nieustannie dociera do nas w geście Jego rąk wyciągniętych ku cierpiącemu człowiekowi.

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

Ojcze, dzisiaj święto Nawiedzenia NMP, Maryja pokazała nam, że każda służba wymaga gotowości do zaangażowania się. Ojcze, Ty zapraszasz nas dzisiaj abyśmy potrafili usłużyć Tobie w drugim człowieku. Maryja z pospiechem poszła do swej krewnej Elżbiety, również my, mimo naszych ludzkich kalkulacji powinniśmy śpieszyć się służyć.

rnrn

Ojcze, przez ręce św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, prosimy, otwórz nasze serca, oczy i uszy, abyśmy umieli dostrzec osoby przygniecione ciężarem doczesnych problemów, którzy stracili już nadzieję na wyjście ze swojej złożonej i trudnej sytuacji.

rnrn

Ojcze, pomóż nam wszystkim otoczyć się nawzajem miłością i opieką, aby nikt w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba. 

rnrn


rn 
rnCo konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn


rn 
rnDzisiaj 3 razy pomodlę się w intencji, abym niezależnie od sytuacji, w której się znajduję potrafiła/-fił służyć drugiemu człowiekowi.

rnrn

 

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn


rnOjcze nasz,….
rnZdrowaś Mario,…
rnChwała Ojcu ....

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

 

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn