Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Rozwój osobisty


Czym jest szczęście?


William James powiedział, że największą rewelacją XIX wieku było odkrycie ogromnej siły, jaką jest podświadomość inspirowana przez wiarę. Tkwi w Tobie nieskończona moc. Kiedy nauczysz się ufać wewnętrznym siłom, w Twoim życiu nastanie pomyślność i zrealizują się Twoje marzenia. Dzięki niezwykłej sile podświadomości możesz przezwyciężyć każdy problem i każdą słabość oraz urzeczywistnić swoje pragnienia. 


Musisz wybrać szczęście. Szczęście jest nawykiem.


Powtarzaj sobie codziennie po przebudzeniu:
rn- "Dzisiaj wybieram szczęście",


- "Dzisiaj wybieram sukces",


- "Dzisiaj wybieram słuszne postępowanie",


- "Dzisiaj wybieram miłość i dobrą wolę wobec wszystkich ludzi",


- "Dzisiaj wybieram spokój".


Mów tak do siebie i w ten sposób wybierzesz szczęście.


Kilka razy dziennie dziękuj za dobrodziejstwa, jakie Ci przypadły. Módl się też o pomyślność rodziny, znajomych, a także o pokój dla wszystkich ludzi na świecie.


Musisz naprawdę pragnąć sukcesu. Bez prawdziwego pragnienia nic nie dojdzie do skutku. Twoje pragnienie będą uskrzydlać wiara i wyobraźnia. Wyobrażaj sobie jak się spełniają Twoje marzenia. Uwierz w jego urzeczywistnienie, a stanie się to prawdą.


Jeśli będziesz ciągle myślał o strachu, nienawiści, gniewie i niepowodzeniu, będziesz rozgryzać negatywne wydarzenia, które wydarzyły się kilkanaście lat temu. Będziesz się czuł nieszczęśliwy i przygnębiony. Zapamiętaj, myślami układasz swoje życie.


Szczęścia nie można kupić za żadne pieniądze. Niektórzy miliarderzy są szczęśliwi, inni nie. Możesz mieć mnóstwo długów i być osobą szczęśliwą. Możesz mieć długi i być osobą nieszczęśliwą. Małżonkowie bywają szczęśliwi albo nie; podobnie ludzie w stanie wolnym. Szczęście rządzi się Twoimi prawami i myślami.


W drodze do szczęścia nie istnieją przeszkody. Sprawy zewnętrzne nie mają na nic wpływu i nigdy nie są przyczyną czegokolwiek. Pozwól, by kierowała Tobą ukryta wewnętrzna zasada twórcza. Każda myśl jest przyczyną, a każda nowa przyczyna stwarza nowy skutek. Wybierz pomyślność.


Najszczęśliwszy jest ktoś, kto zawsze daje to, co ma najlepszego. Tym, co w Tobie najlepsze, jest Bóg; na każdego z nas czeka Królestwo Boże.


Pasjonat rozwoju osobistego Agnieszka Andrzejuk 


« powrót


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawac komentarze.

rn