Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Modlimy się za wszystkich przeżywających trudności


Dzień 9.

rnrn

Wy jesteście moją nadzieją!

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

 

rnrn

Ojcze, św. Jan Paweł II powiedział: „Wy jesteście moją nadzieją!”. Dla nas to znaczy, że powinniśmy kontynuować Jego dzieło,  budować cywilizację miłości na ziemi.

rnrn

Co to jest cywilizacja miłości? W jakich sytuacjach i okolicznościach ją budujemy? Czy w cywilizacji miłości możemy tak poprostu pozostawić samych sobie ludzi przeżywających trudności, załamanych, bez nadziei na jutro? Ojcze, pomóż każdemu z nas w głębi swego serca odpowiedzieć sobie na te pytania i wyciągnąć właściwe wnioski. Abba.

rnrn

Ojcze, przez ręce św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, prosimy, otwórz nasze serca, oczy i uszy, abyśmy umieli dostrzec osoby przygniecione ciężarem doczesnych problemów, którzy stracili już nadzieję na wyjście ze swojej złożonej i trudnej sytuacji.

rnrn

Ojcze, pomóż nam wszystkim otoczyć się nawzajem miłością i opieką, aby nikt w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba. 

rnrn


rn 
rnCo konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn


rn 
rnDzisiaj 3 razy pomodlę się w intencji wszystkich przeżywających trudności i zastanowię się: co dla mnie znaczy „budować cywilizację miłości”, czy chcę być „nadzieją” św. Jana Pawła II, czy chcę przyjąć Jego testament?

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn


rnOjcze nasz,….
rnZdrowaś Mario,…
rnChwała Ojcu ....

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

Zobacz nasz pomnik

rnrn

 

rnrn

 

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn