Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Aktualności


Witamy w Domu Rodziny św.Jana Pawła II


Drodzy Przyjaciele św. Jana Pawła II !

Udostępniamy portal Rodziny św. Jana Pawła II, który w miarę możliwości i chęci potraktujmy jak nasz wspólny Dom. Dom, w którym zawsze jest ktoś, kto jak ojciec z przypowieści o synu marnotrawnym czeka na nas z otwartymi ramionami, ktoś, kto nas chce i może wysłuchać, wesprzeć, poprowadzić. Dom, w którym każdy z nas jest ważny i każdy z nas może przynieść drugiemu wiele dobra. Dom, w którym jest miejsce także dla poranionych przez życie, być może z własnej winy, być może z ręki drugiego człowieka. Dom, w którym przebacza się nie siedem, ale siedemdziesiąt siedem razy. Dom, w którym nigdy nikt nie jest sam. Taki po prostu dom rodzinny.

Jak się przekonacie, nie jest to zwykły portal, ale miejsce spotkań, ciepła, życzliwości, ofiarności, kolejnej szansy,… Każdy z nas logując się do portalu dostaje nieodpłatnie  jakby swoje w nim mieszkanie, które urządzi według własnego pomysłu i potrzeby. W galerii można zamieszczać zdjęcia i filmy, zwłaszcza zachęcamy do zamieszczania zdjęć związanych ze św. Janem Pawłem II, mogą to być pamiątki, wspomnienia z pielgrzymek lub audiencji ale też te opisujące ważne dla nas chwile w życiu. Szczególnie polecamy zakładkę Proszę o pomoc, w której możemy zamieszczać prośby o pomoc gdy jest nam ciężko, gdy kłopoty przytłaczają naszą codzienność, gdy czujemy się w sytuacji bez wyjścia. Otwórzmy się wówczas, podzielmy się naszymi problemami, pozwólmy sobie pomóc. Zawsze jest tak, że łatwiej jest komuś udzielić pomocy niż samemu sobie. Zawsze jest też tak, że jest ktoś, kto chce i może nam pomóc, trzeba tylko się otworzyć i wypowiedzieć swój ból. W zakładce Oferuję wsparcie prosimy o zamieszczanie naszych deklaracji w jakich obszarach i kogo chcielibyśmy wesprzeć, jeżeli mamy taką możliwość i potrzebę.

Zapraszamy również do udziału w akcjach społecznych inicjowanych i realizowanych przez Family JPII. Szczególnie polecamy uwadze budowę UCZYNKOWCA św. Jana Pawła II, w którą można się włączyć przekazując na ten cel dobre uczynki. Tak, dobre uczynki! To są prawdziwe diamenty, najpiękniejsze kamienie szlachetne i najmilsze Ojcu Świętemu. Spróbujmy razem zbudować wirtualny  pomnik, który będzie symbolem naszej pamięci i wierności nauce św. Jana Pawła II.

Serdecznie zapraszamy  do udziału w akcji "Podaj dalej".  Więcej informacji na stronach portalu.

Członkowie Rodziny św. Jana Pawła II, nadszedł czas aby wyjść z własnych stref zarówno komfortu, jak i problemów. Jeżeli w naszym życiu są obszary wymagające naprawy, spróbujmy podjąć ku temu wysiłek, a jeżeli sami nie dajemy rady, poprośmy o wsparcie. Zauważmy, czy w naszym środowisku jest ktoś kto wymaga pomocy i spróbujmy mu jej udzielić na miarę własnych sił i możliwości. Przebaczmy tym, którzy nas zranili, przebaczmy sami sobie, zacznijmy budować w naszym środowisku CYWILIZACJĘ MIŁOŚCI.

Niech na tej drodze umacnia nas i nam towarzyszy św. Jan Paweł II.

 

A jednak nie cały umieram (…)

to co we mnie niezniszczalne trwa wiecznie…           

 św. Jan Paweł II

 

                                                                                                                                                                                                                            Zespół redakcyjny Rodzina JP2/Family JP2

                                                      


« powrót


Komentarze

  • Baszko pisze:
    2015-05-13 14:47:49

    Super pomysł, niesamowite, a dziś jest 13 maja -34 rocznica jak był zamach na Papieża Jana Pawła II – podczas audiencji generalnej na Placu św. Piotra w Rzymie. A tu w ta rocznicę zostaje uruchomiony taki portal!!! Rodzina JP2, wow!!!to mamy pierwszy uczynek, zacznijmy zamieszczać kolejne, pokażmy światu ilu jest nas teraz przy św. Janie Pawle II, w jaki sposób kontynuujemy Jego dzieło,Ciekawe kto pierwszy zamieści swoje zdjęcie z św. Janem Pawłem II, do usłyszenia...

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawac komentarze.

rn