Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Dzień 8. Modlimy się za wszystkich zadłużonych


Cierpienie jest w świecie również po to, żeby wyzwolić w nas miłość, ów hojny i bezinteresowny dar z własnego "ja" na rzecz tych, których dotyka cierpienie.

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

Fragment wypowiedzi osoby zadłużonej: „Jak wpadłam w długi? - Jestem rencistką, kiedyś trochę chorowałam, musiałam kupić leki raz i drugi, zabrakło mi pieniędzy. Znajoma poradziła mi, żebym wzięła pożyczkę, tak też zrobiłam. Pospłacałam zaległości i byłam szczęśliwa. Niestety sytuacja powtórzyła się i znów mi zabrakło pieniędzy, tym razem dodatkowo na ratę, więc wzięłam kolejny kredyt, żeby nie wyjść na oszustkę. Potem jeszcze kolejny i … . Dzisiaj mam komornika na rencie, windykatorzy walą do drzwi, a ja nie wiem co robić. Jestem stara i nikomu nie potrzebna. Gdybym tylko mogła dostać jakiś duży kredyt, pospłacać to wszystko, płacić jedną ratę i żyć spokojnie. Moja sytuacja jest beznadziejna”.

rnrn

 

rnrn

Ojcze, prosimy Cię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, pomóż nam otworzyć się na ludzi przygniecionych ciężarem zmartwień wynikających z problemów finansowych, często pozbawionych przyjaciół i nadziei, ulegających pokusie rozpaczy. Pomóż nam znaleźć rozwiązanie tej niezwykle trudnej sytuacji, aby nikt w naszym kraju, w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba.

rnrn

 

rnrn

Co konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn

 

rnrn

Dzisiaj spróbuję otworzyć swoje serce dla siebie i dla innych. Pomimo sytuacji, w której aktualnie się znajduję, pomogę drugiemu człowiekowi w dostępny dla mnie sposób: modlitwą, dobrym słowem lub czynem.

rnrn

W ciągu dnia 3 razy  z miłością pomodlę się o światło Ducha Świętego, abym potrafiła/-ł spojrzeć sercem, a nie rozumem na ludzi przeżywających trudności finansowe, także w sytuacji gdy  ja sama/-sam do nich należę.

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn

Ojcze nasz,….

rnrn

Zdrowaś Mario,…

rnrn

Chwała Ojcu,….

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

 

rnrn

Zobacz nasz pomnik

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn