Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Modlimy się za przeżywających trudności mieszkaniowe


Dzień 1.

rnrn

Dom jest miejscem rodzinnej komunii, ogniskiem domowym, gdzie z miłości przeżywanej przez małżonków rodzą się dzieci i uczą się obyczajów życia oraz zasadniczych wartości moralnych i duchowych, które czynią z nich obywateli i chrześcijan jutra. W domu człowiek starszy i chory doświadcza klimatu bliskości i serdeczności, który pomaga przetrwać także dni cierpienia i sam proces starzenia się. Jednak, niestety, jakże wielu jest tych, co żyją wyrwani z klimatu ciepła rodzinnego i gościnności właściwej atmosferze domu! 

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn


rnOjcze, dzisiaj wsłuchujemy się w sposób szczególny w potrzeby osób przeżywających problemy mieszkaniowe i pytamy: czy i w jaki sposób możemy pomóc?

rnrn

Ojcze, przez ręce św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, prosimy, otwórz nasze serca, oczy i uszy, abyśmy umieli dostrzec osoby przygniecione ciężarem problemów związanych z  mieszkaniem, szczególnie tych, którzy stracili już nadzieję na wyjście ze swojej złożonej i trudnej sytuacji.

rnrn

Ojcze, pomóż nam wszystkim otoczyć się nawzajem miłością i opieką aby nikt w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba. 

rnrn


rn 
rnCo konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn


rn 
rnDzisiaj 3 razy pomodlę się w intencji wszystkich przeżywających trudności mieszkaniowe, nawet jeżeli ja sam/sama znajduję się w podobnej sytuacji.

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn


rnOjcze nasz,….
rnZdrowaś Mario,…
rnChwała Ojcu ....

rn 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

 

rnrn

Zobacz nasz pomnik

rnrn

 

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn