Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Uroda


Sen bardzo ważny w Naszym życiu


Jeśli boisz się, że zaśpisz, podaj podświadomości porę, o jakiej ma Cię zbudzić. Ona nie potrzebuje budzika. Tak samo postępuj w każdym kłopocie - podświadomość upora się z wszelkimi problemami.


Twoja podświadomość nigdy nie śpi. Wciąż pracuje dla Ciebie. Kieruje wszystkimi żywotnymi funkcjami. Przed snem pojednaj się ze sobą i z ludźmi, a wszystko będzie dobrze.


Śpiąc otrzymasz radę, być może w formie marzenia sennego. Siły uzdrowicielskie też przepływają przez Ciebie we śnie, dzięki, czemu rano budzisz się odświeżony i odmłodzony.


Jeżeli nawet we śnie prześladują Cię przykrości i kłopoty dnia, odpręż umysł i pomyśl o mądrości i rozeznaniu, jakie ma Twoja podświadomość, zawsze gotowa Ci pomóc. Taka myśl ześle Ci spokój, siłę i ufność.


Sen ma decydujące znaczenie dla psychicznego spokoju i fizycznego zdrowia. Niewyspanie pociąga za sobą pobudliwość, przeziębienie i zaburzenia równowagi psychicznej. Potrzebujesz ośmiu godzin snu.


Najnowsze badania medyczne dowiodły, że bezsenność bywa często wstępem do załamań nerwowych. Sen jest źródłem radości i siły.


Przemęczony mózg odczuwa tak nieprzepartą potrzebę snu, że poświęci dla niego wszystko inne. Wielu ludzi, którzy zasnęli za kierownicą, może to potwierdzić - jeśli przeżyli.


Niewyspanie prowadzi często do osłabienia pamięci i pogorszenia kondycji fizycznej. Człowiek przemęczony nie jest w stanie jasno myśleć.


Sen niesie radę. Przed zaśnięciem wpajaj sobie, że we wszystkich sprawach będzie Tobą kierować Twoja podświadoma mądrość. Uważaj wtedy na znak, jaki dostaniesz - być może już po obudzeniu.


Miej do poświadomości pełne zaufanie. Pamiętaj, że ona zawsze służy dobrym siłom. Czasem przemawia do Ciebie przez proroczy sen albo wizję. 


Już w Twoich zwykłych myślach i uczuciach zawiera się przyszłość. Uwierz mocno i powtarzaj sobie, że we wszystkich sprawach kieruje Tobą powszechna mądrość, że znaznasz obficie dobrodziejstw życia i czeka Cię szczęśliwa przyszłość. Uwierz w to niezachwianie, jak i w sprawdzony fakt. Spodziewaj się zawsze najlepszego, a spotka Cię najlepsze.


Jeśli pracujesz twórczo, przemawiaj przed snem do podświadomości, zapewniając ją, że w swojej mądrości i twórczej sile podsunie Ci bezbłędne rozwiązania. Kogoś, kto modli się z taką ufnością, spotykają rzeczy niezwykłe.


Pasjonat rozwoju osobistego Agnieszka Andrzejuk


 


« powrót


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawac komentarze.

rn