Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Modlitwy


Nowenna do św. Judy Tadeusza - patrona spraw trudnych i beznadziejnych


+ W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego. Amen 
rn
rnŚwięty Judo Tadeuszu, Apostole Jezusa Chrystusa, pozdrawiam Cię przez Najświętsze Serce Jezusa. Przez to Serce cześć Bogu oddaję i dziękuję za wszystkie łaski Tobie udzielone. Upadając przed Tobą, pokornie Cię proszę, abyś spojrzał na mnie łaskawie i wysłuchał mojej prośby, o którą Ciebie proszę (proszę wymienić tę prośbę). 
rnBóg udzielił Ci łaski pomagania człowiekowi w jego najtrudniejszych momentach życia i sprawach, z którymi się boryka. Przyjdź więc – proszę – z pomocą. W moim życiu tyle zwątpień i słabości, niewierności i odejść od Boga. Wiem, że niczym sobie nie zasłużyłem na tę łaskę, bo żyję w grzechu, pochwalam zło i jemu hołduję. 
rnProszę jednak, wysłuchaj mojego błagania bez względu na moje życie i to, co jest w nim złe. Będę wychwalał miłosierdzie Boże, a Tobie obiecuję, że przez CAŁE MOJE ŻYCIE pozostanę Twoim czcicielem i mam nadzieję, że kiedyś, w niebie, podziękuję Ci za Twoje wstawiennictwo. 
rn
rnŚwięty Judo Tadeuszu, patronie i powierniku spraw trudnych przed tronem Miłosierdzia Bożego, módl się za nami (3x) 
rn
rnŚwięty Apostole, wierny przyjacielu Jezusa, Kościół podaje Cię za patrona spraw trudnych i beznadziejnych, patrona tych, którzy stracili już nadzieję na rozwiązanie swoich spraw i problemów. Wstaw się za mną u Boga; przyjdź z pomocą w mojej potrzebie, abym – otrzymawszy łaskę – mógł razem z Tobą wielbić Boga i dziękować Mu za Jego dobroć. 
rnPrzyrzekam Ci, święty mój patronie, że zachowam głęboko w sercu pamięć o tej łasce i przez całe moje życie nie przestanę czcić Ciebie jako szczególnego mojego patrona i opiekuna. Będę też zachęcał innych, by uciekali się do Boga za Twoim wstawiennictwem i z Twoją pomocą. 
rnPrzychodzę do Ciebie z wielką pokorą i ufnością, by z głębi mojego serca wołać do Ciebie. Wejrzyj na mnie łaskawie, proszę. 
rnWiem, że nie zostawisz mnie i nie opuścisz i nie pozwolisz, bym odszedł od Ciebie niepocieszony. Wejrzyj na moją prośbę, zmiłuj się nade mną i wstaw się za mną u Boga, któremu wierny byłeś i cieszysz się oglądaniem Go twarzą w twarz. 
rnAmen 
rn
rn
rn
rn
rnułożył Paweł Piotrowski 
rnIMPRIMATUR Kurii Metropolitalnej w Krakowie 
rnnr 2394/2008 
rnks. bp Józef Guzek (wikariusz generalny) 
rnks. Kazimierz Moskała (kanclerz Kurii) 
rnks. prof. Tomasz Jelonek (cenzor) 


« powrót


Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawac komentarze.

rn