Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Dzień 7. Modlimy się za wszystkich zadłużonych


Nie ulegajcie słabościom!
rnNie dajcie się zwyciężyć złu!
rnJeśli widzisz, że brat Twój upada podźwignij go, 
rna nie pozostaw w zagrożeniu.

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

Fragment wypowiedzi osoby zadłużonej: „Marzyliśmy o własnym M. Gdy tylko pojawiła się okazja zaciągnęliśmy kredyt i kupiliśmy swoje własne mieszkanie. W krótkim czasie okazało się, ze z powodu wzrostu kursu waluty nie jesteśmy w stanie spłacać rat. Wówczas z pomocą pośpieszyła nam cała rodzina. Niestety sytuacja nie uspokoiła się. Chcieliśmy sprzedać mieszkanie ale jego wartość była mniejsza niż wartość kredytu i to nie wchodziło w grę. W domu zaczęły się kłótnie, rozpadło się nasze małżeństwo, ja straciłam pracę, a przede wszystkim straciłam chęć do życia i nadzieję na jutro”.

rnrn

Ojcze, prosimy Cię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, pomóż nam otworzyć się na ludzi przygniecionych ciężarem zmartwień wynikających z problemów finansowych, często pozbawionych przyjaciół i nadziei, ulegających pokusie rozpaczy. Pomóż nam znaleźć rozwiązanie tej niezwykle trudnej sytuacji, aby nikt w naszym kraju, w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba.

rnrn

 

rnrn

Co konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn

 

rnrn

Dzisiaj spróbuję otworzyć swoje serce dla siebie i dla innych. Pomimo sytuacji, w której aktualnie się znajduję, pomogę drugiemu człowiekowi w dostępny dla mnie sposób: modlitwą, dobrym słowem lub czynem.

rnrn

W ciągu dnia 3 razy  z miłością pomodlę się o światło Ducha Świętego, abym potrafiła/-ł spojrzeć sercem, a nie rozumem na ludzi przeżywających trudności finansowe, także w sytuacji gdy  ja sama/-sam do nich należę.

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn

Ojcze nasz,….

rnrn

Zdrowaś Mario,…

rnrn

Chwała Ojcu,….

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

Zobacz nasz pomnik

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn