Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Modlimy się za matki oczekujące potomstwa


Dzień 2.

rnrn

Świadoma i dobrowolna decyzja pozbawienia życia niewinnej istoty ludzkiej jest zawsze złem z moralnego punktu widzenia i nigdy nie może być dozwolona ani jako cel, ani jako środek do dobrego celu. 

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

Ojcze, dzisiaj modlimy się za kobiety w ciąży, które nie chcą donosić i urodzić swoich dzieci. Ty wiesz najlepiej jakie są tego powody, Ty wiesz  z jakimi problemami borykają się dzisiaj ciężarne kobiety, jak wiele z nich przeżywa prawdziwe dramaty i tak po ludzku wydaje się im, że jedynym wyjściem jest aborcja.

rnrn

Ojcze, otwórz nasze serca, oczy, uszy, abyśmy umieli dostrzec kobiety, które potrzebują pomocy. Obyśmy nigdy nie przedkładali własnego dobra i komfortu nad pomoc ciężarnej i jej nienarodzonemu dziecku. Często nie rozumiemy spraw, których sami nie przeżyliśmy, tak łatwo wydajemy wyroki, a tak trudno przychodzi nam uczynić jeden krok w kierunku człowieka, który przeżywa kryzys, nie radzi sobie i w rozpaczy chwyta po ostateczne rozwiązania.  Ojcze, pomóż nam skupić się na realnej pomocy dla kobiety, dla rodziny, dla nienarodzonego dziecka, a nie na roztrząsaniu przyczyn, jak to zwykle bywa.

rnrn

Ojcze, prosimy Cię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, pomóż nam otworzyć się z miłością na potrzeby kobiet oczekujących potomstwa, szczególnie w sytuacji gdy mają problemy finansowe, mieszkaniowe, zawodowe i inne, gdy ciężary po ludzku są nie do uniesienia i wydaje się, że jedynym sensownym wyjściem jest aborcja.

rnrn

Ojcze, pomóż nam chronić matki i ich poczęte dzieci, pomóż nam otoczyć ich miłością i opieką aby nikt w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam. Abba. 

rnrn

 

rnrn

Co konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn

 

rnrn

Dzisiaj spróbuję otworzyć swoje serce dla siebie i dla innych. Pomimo sytuacji, w której aktualnie się znajduję, pomogę drugiemu człowiekowi w dostępny dla mnie sposób: modlitwą, dobrym słowem lub czynem.

rnrn

W ciągu dnia 3 razy  z miłością pomodlę się o światło Ducha Świętego, abym potrafiła/-ł spojrzeć sercem, a nie rozumem na matki oczekujące potomstwa, także na siebie, w sytuacji gdy  ja do nich należę.

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn

Ojcze nasz,….

rnrn

Zdrowaś Mario,…

rnrn

Chwała Ojcu,….

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

 

rnrn

Zobacz nasz pomnik

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn