Rejestracja konta

Rejestrując się w serwisie będziesz miał(a) możliwość skontaktowania się z innymi użytkownikami, zamieszczania ogłoszeń, zdjęć, komentarzy etc.

Rejestruję się »

Logowanie do konta:

 
Dziś tej mocy bardziej Wam potrzeba niż w jakiejkolwiek epoce dziejów...

Intencje modlitewne


WPNM Dzień 3. Modlimy się za wszystkich zadłużonych


Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

rnrn

św. Jan Paweł II

rnrn

 

rnrn

 

rnrn

Co ma wspólnego św. Jan  Paweł II z Zadłużonymi? Można śmiało powiedzieć, że jest ich głosem, jest  tym, który woła w ich imieniu: „Obudź się Polsko”, zauważ tych wszystkich pogrążonych w problemach finansowych, po ludzku bez wyjścia. Jest także tym, który woła do zadłużonych: „Wstań, nie lękaj się!”, znajdź  swoje „Westerplatte” i zdobywaj go, nie będzie łatwo, ale z Bogiem nie ma rzeczy niemożliwych.

rnrn

Ojcze, prosimy Cię za wstawiennictwem św. Jana Pawła II, naszego Patrona i Orędownika w niebie, pomóż nam otworzyć się na ludzi przygniecionych ciężarem zmartwień wynikających z problemów finansowych, często pozbawionych przyjaciół i nadziei, ulegających pokusie rozpaczy. Pomóż nam znaleźć rozwiązanie tej niezwykle trudnej sytuacji, aby nikt w naszym kraju, w tym świętym czasie Roku Miłosierdzia, nie czuł się pozbawiony pomocy, nie pozostawał sam.

rnrn

 

rnrn

Co konkretnie mogę zrobić w Roku Miłosierdzia?

rnrn

 

rnrn

Dzisiejszy dzień spróbuję przeżyć w możliwie dla mnie aktywny sposób, oddając czas swoim obowiązkom, a nie zmartwieniom.

rnrn

W ciągu dnia 3 razy  z miłością pomodlę się o światło Ducha Świętego, abym potrafiła/-ł spojrzeć sercem, a nie rozumem na ludzi przeżywających trudności finansowe, także w sytuacji gdy  ja sama/-sam do nich należę.

rnrn

Przytulę się do Serca Jezusa Miłosiernego  i powiem: Jezu ufam Tobie. Jezu, pragnę z taką samą miłością spojrzeć na drugiego człowieka, z jaką chcę abyś Ty patrzył na mnie. Abba.

rnrn

Ojcze nasz,….

rnrn

Zdrowaś Mario,…

rnrn

Chwała Ojcu,….

rnrn

 

rnrn

Z naszych dobrych uczynków budujmy pomnik św. Jana Pawła II

rnrn

Dołącz do nas

rnrn

 

rnrn

Zobacz nasz pomnik

« Powrót


Dodaj odpowiedź

Musisz być zalogowany(a) aby oglądać tą zawartość, aby móc dodawać wpisy

rn